Mercedes S klasa – auto zastępcze za limuzynę i na wynajem

Posiadałeś limuzynę, którą ktoś uszkodził, bądź nawet zniszczył w wyniku wypadku? Nie korzystaj więcej z taksówek. Zamiast godzić się na niski standard i dodatkowe koszty wybierz auto zastępcze za limuzynę, które na dodatek będziesz miał do dyspozycji na koszt sprawcy przez cały okres trwania naprawy.

Na wynajem Mercedes S klasa

Pojazdy z segmentu F charakteryzują się najwyższym możliwym komfortem i pełnym wyposażeniem. Dzięki wydajnym jednostkom napędowym jazda nimi jest bardzo przyjemna. Bardzo często są one dostosowane do przewozu konkretnych osób – najczęściej zajmujących stanowiska głów państw czy szefów korporacji. Na wynajem Mercedes S klasa wybierają Klienci na szczególne okazje. Najczęściej są to śluby, weekendowe wypady za miasto, ale także wyjazdy służbowe. Kierowcy doceniają bezpieczeństwo i wygodę podróżowania autami tej klasy.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę

  • Proponujemy auto zastępcze za limuzynę. Dysponujemy pojazdami z małymi przebiegami i w doskonałym stanie technicznym. Posiadamy w swojej ofercie samochody z segmentu F, np. samochód zastępczy Mercedes S klasa.
  • Prowadzisz firmę? Działasz na terenie UE? Dla naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę dla firm, samochodem możesz poruszać się po terenie całej Unii Europejskiej.
  • Dostarczamy samochód zastępczy na wybrany przez Klienta adres. Pojazd możesz też odebrać i oddać u naszych Partnerów. Rezerwacji dokonasz telefonicznie – prosto, szybko i co najważniejsze zupełnie za darmo.
  • Baza oferowanych przez nas samochodów z segmentu F jest bardzo duża. Popularnością cieszy się samochód zastępczy i na wynajem Mercedes S klasa.

Auto zastępcze za limuzynę – nic nie płacisz!

W ramach polisy OC sprawcy wypadku możesz otrzymać samochód zastępczy Mercedes S klasa lub inne auto w podobnym standardzie. Wszystkie formalności realizujemy całkowicie za darmo. Za wszystko płaci sprawca wypadku. Ty cieszysz się pojazdem zastępczym przez cały czas trwania naprawy uszkodzonego auta lub do czasu zakupu nowego. My skompletujemy wszystkie dokumenty potrzebne do likwidacji szkody oraz dostarczymy auto zastępcze za limuzynę. Co ważne – nie angażujesz swojego kapitału nawet w najmniejszym stopniu. Nie rezygnuj więc z bezpieczeństwa i komfortu jazdy.