Pojazd zastępczy luksusowy i komercyjny najem – BMW 7

Najem aut z OC sprawcy w wypożyczalni samochodów posiada kilka niekwestionowanych zalet. Po pierwsze – poszkodowany otrzyma auto w klasie samochodu utraconego w wyniku wypadku, nawet jeśli jest to pojazd zastępczy luksusowy. Po drugie – likwidacja szkody odbywa się w formie bezgotówkowej, wynajmujący nie ponosi kosztów najmu. Po trzecie – wszelkich formalności i rozliczeń z towarzystwem ubezpieczeniowym dopełni kancelaria.

Co możemy Ci zaoferować?

Dysponujemy wieloma modelami pojazdów w segmencie F, dostępnymi zarówno w formie samochodu zastępczego, jak też komercyjnego najmu. Otrzymasz pojazd zastępczy luksusowy z niskim przebiegiem i w wysokim standardzie. Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów, a także rozliczymy z towarzystwem ubezpieczeniowym. Nie ponosisz żadnych kosztów. W ramach świadczonych usług dostarczamy auta z najwyższych klas, np. samochód zastępczy BMW 7.

Pojazd zastępczy luksusowy – prościej się nie da!

Proces rezerwacji odbywa się drogą telefoniczną. Zapewniamy szybki czas realizacji usługi. Samochód zastępczy BMW 7 lub w podobnym standardzie można odebrać zarówno w wybranej przez Klienta lokalizacji, jak również w punktach obsługi należących do naszych Partnerów. Nie zapominaj, że korzystając z samochodu zastępczego na wynajem BMW 7 nic nie tracisz. Wszystkie koszty najmu pokrywa sprawca szkody lub jego ubezpieczyciel.

Na wynajem BMW 7

Pojazdy w segmencie F to samochody o najwyższym możliwym standardzie. Są one przeznaczone dla najbardziej wymagających Klientów. Zapewniają szereg udoskonaleń, niedostępnych w pojazdach o niższej klasie. Bardzo często są to auta wybierane przez osoby na najwyższych stanowiskach państwowych i korporacyjnych. Sprawdzają się także na szczególne okazje. Planujesz romantyczną przejażdżkę, ślub, wyjazd służbowy? Wybierz na wynajem BMW 7. Zamierzasz wybrać się na urlop i podróżować po terenie całej Unii Europejskiej? Poznaj szczegóły oferty komercyjnej. Zadzwoń lub napisz do nas. Zapraszamy!