Pojazd zastępczy w segmencie premium – Porsche Cayenne

Bezgotówkowy wynajem auta zastępczego z OC sprawcy w segmencie premium przysługuje poszkodowanym, którzy posiadali ubezpieczony pojazd w tej samej klasie i nie mogą z niego korzystać z powodu jego uszkodzenia, bądź całkowitego zniszczenia w wyniku stłuczki lub wypadku drogowego.

Pojazd zastępczy w segmencie premium

Oferując samochody w segmencie premium mamy na myśli auta zakwalifikowane do klasy F. Gwarantują one nieprzeciętny komfort użytkowania. Posiadają wydajne jednostki napędowe umożliwiające bezpieczną i efektywną jazdę w każdych warunkach. Pojazdy tej kategorii są wykorzystywane przez wymagających kierowców. Wysokie oczekiwania spełni samochód zastępczy Porsche Cayenne dostępny w naszej wypożyczalni. Posiadamy wiele modeli. Dostarczymy Ci auto tej samej klasy jak to, które utraciłeś w wyniki wypadku. Podczas dopełniania formalności nic nie płacisz. Wszystkie czynności wykonujemy w oparciu o transakcje bezgotówkowe na koszt sprawcy wypadku lub jego ubezpieczyciela. Nie angażuj kapitału! Zgłoś się po pojazd zastępczy w segmencie premium!

Atuty oferty

  • Oferujemy pojazdy wyłącznie o małym przebiegu i w bardzo dobrym stanie technicznym.
  • Samochód można zarezerwować telefonicznie.
  • Dostarczamy auto pod wskazany adres. Można je również odebrać w lokalizacjach należących do naszych Partnerów.
  • Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę.
  • Każdy nasz pojazd zastępczy w segmencie premium może być wykorzystywany na terenie całej UE.

Wynajem komercyjny

Posiadamy wiele modeli aut w różnym segmencie. W naszej ofercie samochodów na wynajem Porsche Cayenne cieszy się dużą popularnością. Planujesz ślub lub wyjazd służbowy? Bez trudu wybierzesz auto na szczególne okazje.