Wywiad gospodarczy

Przedsiębiorcy na co dzień borykają się z różnymi problemami. Jednym z nich są nieuczciwi kontrahenci, którzy niekiedy okazują się prawdziwą plagą – nie płacą lub rozliczają się w sposób nierzetelny, nie wykonują zobowiązań na czas, nie informują o opóźnieniach. To wszystko z kolei może wpłynąć negatywnie na płynność finansową naszego Klienta. Właśnie w takiej sytuacji przedsiębiorcy potrzebują profesjonalnych pełnomocników, dla których nie jest obcy temat negocjacji i windykacji należności.

W naszej ofercie posiadamy:

  • weryfikację danych rejestrowych, teleadresowych, rodzaju i zakresu działalności, stanu majątkowego i kondycji finansowej przedsiębiorcy;
  • gromadzenie i weryfikację informacji na temat przedsiębiorcy wśród konkurencji, pracowników i kontrahentów;
  • gromadzenie i weryfikację informacji na temat powiązań osobowych i kapitałowych przedsiębiorcy;
  • weryfikację przedsiębiorcy w zakresie prowadzonych postępowań upadłościowych, niewypłacalnych i nierzetelnych zobowiązań, karalności, rejestru zastawów;
  • pomoc w sprawach naruszenia patentów, znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji.

Współpraca z prywatnym detektywem

Działania Kancelarii wspomagamy poprzez współpracę z prywatnym detektywem. Jesteśmy dzięki temu w stanie w sposób dyskretny, ale jednocześnie niezwykle skuteczny sprawdzić czy nasz kontrahent jest rzetelny, czy konkurencja wykorzystuje nasze patenty i znaki towarowe, jaka jest sieć powiązań między przedsiębiorcami.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku usług prawniczych, ponieważ oferujemy kompleksowe usługi. Przedsiębiorcy nie muszą sięgać po pełnomocnika w zakresie negocjacji, doradcę prawnego w zakresie konstrukcji umów, prywatnego detektywa – wszystko to znajdą bowiem w jednym miejscu. Nasi specjaliści rozwiążą każdy problem. Nie wierzysz? Sprawdź sam – umów się z nami na spotkanie.

Sprawdź jak
możemy Ci pomóc