Dopłaty do odszkodowań

W naszej ofercie znajdziesz także szybkie dopłaty do wypłaconych już odszkodowań. Usługę tę kierujemy do osób niecierpliwych, które zainteresowane są uzyskaniem wyższego odszkodowania.

Sprawdź kiedy możesz uzyskać dopłatę do odszkodowania

Kancelaria Odszkodowawcza Citi pomoże w uzyskaniu wyższego odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej, jeżeli Twój samochód uległ wypadkowi komunikacyjnemu. Należy jednak pamiętać, że proces może jakiś czas potrwać, ale staramy się aby był on jak najkrótszy. Nasza Kancelaria Odszkodowawcza może dopłacić do szkody od ręki po analizie jej kosztorysu. Dopłata do odszkodowania może zostać wyliczona szybko i sprawnie, tylko kiedy zostaną spełnione poniższe punkty:

– szkoda wystąpiła w przeciągu ostatnich 3 lat

– szkoda została wypłacona z OC sprawcy

– poszkodowany posiada prawo do otrzymania odszkodowania

– jest to szkoda częściowa na pojeździe

– nie została wykonana naprawa na podstawie faktur lub bezgotówkowo

Jakie dokumenty są potrzebne do uzyskania dopłaty do odszkodowania?

Jedyne czego potrzebujemy to kosztorys szkody oraz decyzje o wypłacie, na podstawie których zostanie przeprowadzona analiza. Nie musisz się martwić jeśli nie posiadasz kosztorysu. Wystarczy nam numer szkody, nasza Kancelaria Odszkodowawcza wystąpi po niego do ubezpieczalni.

Zachęcamy do kontaktu z nami w razie pytań i wątpliwości. W zakładce Kontakt znajdują się numery telefonów, a także formularz kontaktowy.