Odszkodowania komunikacyjne

Powszechną praktyką towarzystw ubezpieczeniowych jest zaniżanie odszkodowania powypadkowego z OC sprawcy, na podstawie zbyt niskiego kosztorysu szkody. Kancelaria Odszkodowawcza Citi zapewnia skuteczną pomoc w dochodzeniu odpowiednio wysokich odszkodowań komunikacyjnych.

9   Rzetelne sporządzenie kosztorysu

3a   Doświadczony zespół ekspertów

1   Kompleksowa pomoc w uzyskaniu wyższego odszkodowania

3 proste kroki aby uzyskać wyższe odszkodowanie

  • Prześlij nam kosztorys sporządzony przez towarzystwo ubezpieczeniowe
  • Zespół naszych ekspertów zweryfikuje kosztorys pod względem poprawności, po czym obliczą prawidłową kwotę
  • Będziemy reprezentować Cię w procesie likwidacji szkody bez pobierania opłat wstępnych

Jeżeli uległeś wypadkowi komunikacyjnemu możesz wnioskować do towarzystwa ubezpieczeniowego o odszkodowanie powypadkowe, a także:

  • odszkodowanie za szkody, w wyniku których poszkodowany poniósł uszczerbek na zdrowiu lub śmierć
  • odszkodowanie za szkody, za które odpowiada sprawca w wyniku zatrzymania jego pojazdu, postoju lub garażowania
  • odszkodowanie za holowanie auta
  • odszkodowanie za dodatkowe badania techniczne
  • odszkodowanie za parking uszkodzonego samochodu
  • odszkodowania za szkody powstałe podczas wysiadania i wsiadania do pojazdu
  • odszkodowania za szkody związane z wyładunkiem i załadunkiem pojazdu

DLA KOGO SĄ ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE?

Uzyskanie odszkodowania jest możliwe po zgłoszeniu szkody. Co zrobić w przypadku gdy nie znamy danych z polisy sprawcy? Całą sprawę najlepiej powierzyć naszej Kancelarii Odszkodowawczej. Nie tylko uzyskamy dane o towarzystwie ubezpieczeniowym, ale także zgłosimy sprawę i będziemy Cię reprezentować podczas procesu likwidacji szkody.

Odszkodowanie po wypadku należy się także pasażerowi samochodu lub motocykla sprawcy wypadku. Należy podkreślić, że odszkodowania za wypadek są wypłacane z OC sprawcy przez towarzystwo ubezpieczeniowe, dlatego nie należy się obawiać, że pieniądze będą pobrane bezpośrednio od sprawcy szkody.

ZAGRANICZNY SPRAWCA WYPADKU

W przypadku kolizji w Polsce spowodowanej przez obcokrajowca stosuje się przepis prawa polskiego. Odszkodowanie OC jest wypłacane z polisy sprawcy w zagranicznym towarzystwie ubezpieczeniowym. Każdy zagraniczny ubezpieczyciel ma w Polsce przedstawiciela, który w imieniu firmy przeprowadza likwidację szkody. Bardzo często poszkodowany nie zdaje sobie sprawy jaka firma jest reprezentantem zagranicznego towarzystwa, dlatego warto zwrócić się do specjalistów, którzy dokonają wszystkich formalności. Warto jednak pamiętać, że dochodzenie odszkodowania może trwać dłużej od towarzystwa zagranicznego niż polskiego.

Kancelaria Odszkodowawcza Citi to sprawne odszkodowania po wypadku komunikacyjnym oraz odszkodowania z oc sprawcy

Zapraszamy do zapoznania się z historią jednego z naszych klientów, dla którego uzyskaliśmy odszkodowanie powypadkowe

Pan Jan w 2010 roku miał stłuczkę swoją 4 letnią Hondą Accord, ubezpieczyciel wycenił wartość szkody na 4tyś. zł stosując części alternatywne, zwane popularnie zamiennikami i zaproponował stawkę za roboczogodzinę na poziomie najniższym. Uszkodzeniu uległ przód pojazdu. Po weryfikacji kosztorysu przez niezależnego rzeczoznawcę przy zastosowaniu cen części oryginalnych i stawek średnich dla lokalnego rynku koszt naprawy został oszacowane na 12 tys. zł. Tak duża różnica wynikała głównie z bezprawnego zastosowania przez ubezpieczyciela części alternatywnych o niskiej jakości zamiast cen części oryginalnych., gdzie szczególnie w przypadku oświetlenia przedniego ma to duże znaczenie.