Rozwód i separacja

Zobacz więcej

Kompleksowa
pomoc prawna
podczas rozwodu

Zobacz więcej

Referencje

Czas rozwodu był dla mnie bardzo trudny, stres, nerwy, do tego wszystkie formalności, sąd. Polecono mi Kancelarię CITI i tutaj zapewniono mi profesjonalną pomoc. Byłam spokojna o wszystkie kwestie prawne oraz przebieg rozprawy.

Anna

Jestem matką samotnie wychowującą dziecko. Sama nie miałam pojęcia jak mam się starać o alimenty, które były potrzebne dla mojego dziecka, bo jako samotna matka nie zarabiałam zbyt wiele. W CITI uzyskałam pomoc, potrzebne informacje oraz przeprowadzili całą moją sprawę do pozytywnego aż zakończenia.

Janina

Skontaktuj się z nami

(zobacz całość)

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Citi Sp. z o .o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Strzelców 14 lok. 1U, 31-422 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000558846, NIP: 945184658, REGON: 361576648. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania zapytania. Podane w formularzu dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

(zobacz całość)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Citi moich danych osobowych w celu udzielania mi informacji o usługach i ofertach Kancelarii. Wiem że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

(zobacz całość)

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Citi drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Kancelarii Citi, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

(zobacz całość)

Wyrażam zgodę na używanie przez Kancelarię Citi telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Administratora, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne”