Alimenty

Wszyscy wiedzą czym są alimenty, jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak szeroka jest to instytucja. Świadczenie to może mieć bowiem różnorodny charakter. Nasi specjaliści legitymują się wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu spraw alimentacyjnych wszystkich możliwych typów.

Rodzaje alimentów – zakres usług

Najczęstszą formą są alimenty zasądzane od rodziców na rzecz dzieci, ewentualnie od jednego małżonka na rzecz drugiego. Nieco rzadziej pojawiają się sprawy, związane z orzeczeniem świadczenia od dzieci na rzecz rodziców, od dzieci na rzecz dziadków, od dziadków na rzecz dzieci, od ojczyma na rzecz pasierba i tak dalej. Każdy typ sprawy cechuje się nieco inną specyfiką i rządzi odmiennymi zasadami. Nasi specjaliści świetnie orientują się w każdym z powyższych typów spraw.

Masz pytania… wątpliwości…? Boisz się zrobić pierwszy krok w uzyskaniu należnego świadczenia? Nie wiesz, jakie dokumenty należy skompletować i w jaki sposób zwrócić się do sądu? Zadzwoń do nas. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu.

Sprawdź jak
możemy Ci pomóc

  (zobacz całość)

  Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Citi Sp. z o .o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Stoczniowców 9, 30-709 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000558846, NIP: 9452184658, REGON: 361576648. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania zapytania. Podane w formularzu dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Citi moich danych osobowych w celu udzielania mi informacji o usługach i ofertach Kancelarii. Wiem że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Citi drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Kancelarii Citi, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na używanie przez Kancelarię Citi telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Administratora, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne”