O nas

Kancelaria Citi – wiemy jak rozwiązać Twój problem

Posiadamy w swoich szeregach najlepszych specjalistów z zakresu prawa karnego, którzy podejmują się obrony nawet w najtrudniejszych sprawach. Wieloletnia praktyka pozwoliła nam zyskać cenne doświadczenie i umiejętności. Dzięki nim, wiemy w jaki sposób konstruować strategię obrony, aby była ona maksymalnie skuteczna. Pomagamy naszym Klientom w osiągnięciu korzystnego dla nich rozwiązania.

Zajmujemy się między innymi sprawami:

  • jazdy pod wpływem alkoholu i narkotyków;
  • wypadków drogowych;
  • kradzieży;
  • paserstwa;
  • oszustw;
  • wyłudzeń;
  • przywłaszczenia;
  • zniesławienia
  • …i nie tylko.

Nie boimy się również trudniejszych spraw. Nasi specjaliści niejednokrotnie mierzyli się ze sprawami „dużego kalibru” z zakresu prawa karnego skarbowego – dotyczących odpowiedzialności za przestępstwa i wykroczenia skarbowe, takich jak: oszustwa podatkowe, wyłudzenia podatku VAT, uzyskiwanie dochodów z nieujawnionych źródeł.

Świadczymy usługi zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i dużych podmiotów gospodarczych. Przy czym do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, dostosowując strategię działania do sytuacji Klienta.

Pomagamy na każdym etapie – postępowania przed organami ścigania, procesu sądowego, a także postępowania wykonawczego. Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na pomoc adwokata.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – skontaktuj się z nami. W zakładce Kontakt znajdują się numery telefonów, a także formularz kontaktowy.

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.k. realizuje innowacyjny projekt dofinansowany w ramach konkursu Bon na innowacje.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.k. realizuje projekt Opracowanie założeń architektonicznych i funkcjonalnych oraz wykonanie prototypu inteligentnego oprogramowania do zarządzania systemem transportowym dla KANCELARII CITI KRAKÓW.

Celem projektu jest pozyskanie prototypu inteligentnego narzędzia Informatycznego niezbędnego do przetestowania złożonego modelu zarządzania procesami i klientami obsługiwanymi przez Kancelarię CITI oraz zarządzania ogólnopolską flotą pojazdów zastępczych KANCELARII CITI.

Dofinansowanie projektu z UE: 45 000 PLN

www.mapadotacji.gov.pl