Rejestracja i przekształcanie spółek

W prowadzeniu działalności gospodarczej najtrudniejsze są pierwsze kroki, stawiane w danej branży. Wiemy jak wiele jest formalności, z którymi muszą zmierzyć się polscy przedsiębiorcy, szczególnie wtedy, gdy decydują się na firmę w postaci spółki. Właśnie dlatego oferujemy naszym Klientom profesjonalną, kompleksową pomoc w zakresie rejestracji podmiotów gospodarczych.

Sprawdź nas!

Nasi specjaliści posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu szybko i bezproblemowo radzą sobie z procesem rejestracji – pozyskujemy niezbędne dokumenty, wypełniamy wymagane formularze, reprezentujemy przedsiębiorcę przed różnymi instytucjami – urzędami, sądami, dbamy o dopilnowanie wszystkich, niezbędnych procedur. A do tego sporządzamy projekty umów lub statutów oraz regulaminów spółek. Zapewniamy naszym Klientom komfort i spokój, dzięki czemu mogą się skupić na innych aspektach prowadzonej działalności.

Sprawdź jak
możemy Ci pomóc

  (zobacz całość)

  Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Citi Sp. z o .o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Stoczniowców 9, 30-709 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000558846, NIP: 9452184658, REGON: 361576648. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania zapytania. Podane w formularzu dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Citi moich danych osobowych w celu udzielania mi informacji o usługach i ofertach Kancelarii. Wiem że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Citi drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Kancelarii Citi, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na używanie przez Kancelarię Citi telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Administratora, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne”