O nas

Kancelaria Citi – Twoja pomoc w świecie biznesu

Prowadzenie działalności gospodarczej rodzi wiele zagadnień z zakresu prawa – począwszy od kwestii podatkowych, poprzez sprawy pracownicze, aż po możliwą windykację należności. Nic dziwnego zatem, że przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na stałą współpracę z prawnikiem. Nasi specjaliści gotowi są na świadczenie kompleksowej obsługi prawnej dla małych i dużych przedsiębiorstw.

Poza stałą obsługą prawną oferujemy pomoc przy rejestracji różnego rodzaju podmiotów gospodarczych, przeprowadzanie wywiadu gospodarczego (weryfikację danych rejestrowych, kondycji finansowej kontrahenta i tak dalej).

Nieustannie pracujemy nad doskonaleniem posiadanych przez nas umiejętności, dlatego możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy jedną z wiodących kancelarii prawniczych w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego.

Odpowiadając na aktualne potrzeby naszych Klientów, wprowadzamy do naszej oferty nowe przestrzenie działalności. Aktualnie, z uwagi na obowiązujące w Polsce od maja 2018 r., rozporządzenie  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z 27 kwietnia 2016 r., dotyczące ochrony danych osobowych, czyli tak zwane RODO, świadczymy pomoc w zakresie opracowania i wdrożenia wymaganych procedur bezpieczeństwa.

Jeżeli potrzebujesz naszej pomocy – zachęcamy do kontaktu. W zakładce Kontakt znajdują się numery telefonów, a także formularz kontaktowy.

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.k. realizuje innowacyjny projekt dofinansowany w ramach konkursu Bon na innowacje.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.k. realizuje projekt Opracowanie założeń architektonicznych i funkcjonalnych oraz wykonanie prototypu inteligentnego oprogramowania do zarządzania systemem transportowym dla KANCELARII CITI KRAKÓW.

Celem projektu jest pozyskanie prototypu inteligentnego narzędzia Informatycznego niezbędnego do przetestowania złożonego modelu zarządzania procesami i klientami obsługiwanymi przez Kancelarię CITI oraz zarządzania ogólnopolską flotą pojazdów zastępczych KANCELARII CITI.

Dofinansowanie projektu z UE: 45 000 PLN

www.mapadotacji.gov.pl