Specjalizacje

Obsługa prawna

Wiemy jak cenny jest czas przedsiębiorcy, dlatego świadczymy usługi, obejmujące kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstwa. Rejestracja zmian w KRS? Sporządzanie i analiza projektów umów spółek i dokumentacji przetargowej? Negocjacja umów? Nie trać czasu – wszystkie te czynności możemy wykonać za Ciebie.

Czytaj więcej

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z 27 kwietnia 2016 r., dotyczące ochrony danych osobowych, nazywane potocznie (RODO), obowiązujące w Polsce od maja 2018 r., nakłada na przedsiębiorców wiele nowych obowiązków. Nasi specjaliści oferują kompleksową pomoc przy opracowaniu i wdrożeniu wymaganych procedur bezpieczeństwa – doradzamy, szkolimy i przeprowadzamy niezbędne audyty.

Czytaj wiecej

RODO

Pomoc w zatrudnieniu cudzoziemców

Urząd do spraw cudzoziemców podaje, że w latach 2007-2018 aż 717.196 osób złożyło wniosek o zezwolenie na zamieszkanie na terenie Polski na czas oznaczony lub pobyt czasowy. W tym 524.279 podań rozpatrzono pozytywnie. W tym samym okresie 83.645 tysięcy osób wystąpiło o zezwolenie na osiedlenie się lub pobyt stały. W ramach tej grupy 65.269 osób może dziś swobodnie żyć w Polsce. Kim są ci imigranci? To przede wszystkim obywatele Ukrainy, Białorusi, Rosji, Wietnamu, Chin oraz Armenii.

Czytaj więcej

Wypełnianie licznych formularzy, formułowanie pism do różnych instytucji, wizyty w sądach i urzędach – wszystkie te, żmudne czynności wymagają czasu i doświadczenia. Nasza Kancelaria od lat świadczy usługi w tym zakresie. Na rynku funkcjonują setki założonych przez nas podmiotów, podbijające aktualnie świat biznesu.

Czytaj wiecej

Rejestracja i przekształcanie spółek

Wywiad gospodarczy

Przedsiębiorcy niejednokrotnie stają się ofiarami nieuczciwych kontrahentów. Specjaliści, pracujący w Kancelarii, pomagają w walce z nielegalnymi procederami, dbając o interesy naszych Klientów. W ofercie znajdziesz między innymi: weryfikację danych rejestrowych i kondycji finansowej przedsiębiorcy oraz gromadzenie informacji na temat ewentualnej upadłości firmy.

Czytaj więcej
Czytaj wiecej

Likwidowanie zatorów płatniczych – windykacja

Odszkodowania za lockdown

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele firm upadło oraz znajduje się na skraju bankructwa. Niektóre branże (m.in. hotelarska, turystyczna, gastronomiczna, rozrywkowa, artystyczna, handlowa) zostały zamrożone na wiele miesięcy bez udzielenia finansowego wsparcia. Ponadto, decyzje rządu dynamicznie się zmieniają, a więc nie można jednoznacznie powiedzieć, jaka przyszłość czeka przedsiębiorców.

Czytaj więcej