O nas

Kancelaria Citi – pozwól sobie pomóc

Sprawy rodzinne nie należą do łatwych, z uwagi na ogromny ładunek emocjonalny, który za sobą niosą. Sądowe potyczki angażują nie tylko byłych współmałżonków, ale również ich bliskich, a w tym niejednokrotnie małoletnie dzieci, dla których rozstanie rodziców staje się prawdziwą traumą. Empatia i pełne zrozumienie, jakimi nasi specjaliści darzą, przychodzących z problemami, Klientów, pozwalają na bezbolesne przejście przez trudny proces negocjacji, a potem postępowanie sądowe.

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i dobieramy odpowiednią strategię działania – czasem zmierzającą do osiągnięcia porozumienia między stronami, a czasem stanowczego wyegzekwowania przysługujących im praw.

Cechuje nas profesjonalizm i dyskrecja. Zdajemy sobie sprawę z tego, z jak delikatną materią mamy do czynienia oraz jak wrażliwymi danymi i informacjami operujemy.

Zajmujemy się wszelkimi sprawami na gruncie prawa rodzinnego – rozwodami, separacjami, sprawami majątkowymi, związanymi z opieką nad dziećmi, a także zmierzającymi do ustalenia świadczenia alimentacyjnego.

Działamy pewnie i konsekwentnie. W tak delikatnych sprawach, jakimi są sprawy rodzinne, nie można bowiem sobie pozwolić nawet na najmniejszy błąd.

Zaufaj naszym specjalistom. W zakładce Kontakt znajdują się numery telefonów do naszej kancelarii, a także formularz kontaktowy. Wybierz wygodną formę kontaktu i umów się z nami na spotkanie.

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.k. realizuje innowacyjny projekt dofinansowany w ramach konkursu Bon na innowacje.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.k. realizuje projekt Opracowanie założeń architektonicznych i funkcjonalnych oraz wykonanie prototypu inteligentnego oprogramowania do zarządzania systemem transportowym dla KANCELARII CITI KRAKÓW.

Celem projektu jest pozyskanie prototypu inteligentnego narzędzia Informatycznego niezbędnego do przetestowania złożonego modelu zarządzania procesami i klientami obsługiwanymi przez Kancelarię CITI oraz zarządzania ogólnopolską flotą pojazdów zastępczych KANCELARII CITI.

Dofinansowanie projektu z UE: 45 000 PLN

www.mapadotacji.gov.pl