Dzieci

Wiele emocji budzą również sprawy, związane z opieką nad dziećmi i łożeniem na ich utrzymanie. Naszym priorytetem jest rozwiązanie konfliktu w taki sposób, aby oszczędzić najmłodszym niepotrzebnego stresu. Wierzymy, że nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności psychologiczne pomogą rozwiązać nawet najbardziej złożony problem.

W naszej ofercie znajdziesz…

Oferujemy kompleksową pomoc w sprawach o:

 • uregulowanie kontaktów z dzieckiem – rodzice i dzieci mają nie tylko prawo, ale obowiązek utrzymywania kontaktów ze sobą; pomagamy znaleźć optymalne rozwiązanie, które zadowoli każdą ze stron;
 • pozbawienie (z powodu nieuleczalnej choroby rodzica, braku stałego kontaktu z dzieckiem, zaginięcia rodzica, nadużywania władzy rodzicielskiej poprzez chociażby stosowanie kar i zmuszanie do pracy lub też rażącego zaniedbywania obowiązków rodzicielskich), ograniczenie (w związku z rozstaniem rodziców lub z zagrożeniem dobra dziecka) lub powierzenie wykonywania władzy rodzicielskiej;
 • przysposobienie, adopcję – wywołanie skutków prawnych u osób niespokrewnionych ze sobą, jak gdyby byli wobec siebie biologicznymi rodzicami/dziećmi;
 • ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa/macierzyństwa – jeżeli zachodzą okoliczności, które wyłączają istniejące w tym zakresie domniemania prawne, sformułowane w przepisach.

Jesteśmy najlepszymi specjalistami w swoim fachu. Setki przeprowadzonych postępowań pomogły nam zdobyć doświadczenie, niezbędne do profesjonalnego i skutecznego świadczenia usług doradztwa prawnego.

Sprawdź jak
możemy Ci pomóc

  (zobacz całość)

  Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Citi Sp. z o .o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Stoczniowców 9, 30-709 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000558846, NIP: 9452184658, REGON: 361576648. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania zapytania. Podane w formularzu dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Citi moich danych osobowych w celu udzielania mi informacji o usługach i ofertach Kancelarii. Wiem że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Citi drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Kancelarii Citi, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na używanie przez Kancelarię Citi telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Administratora, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne”