Rozwód i separacja

Rozwód i separacja są pojęciami, z którymi spotka się każde małżeństwo, przechodzące kryzys. Jeżeli trudności okażą się nie do pokonania, koniecznością staje się podjęcie stanowczych kroków, powodujących daleko idące konsekwencje. Nasza Kancelaria posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych.

Czym się zajmujemy?

Prowadzimy wszelkie sprawy związane z rozwodami i separacją:

 • rozwód z orzeczeniem o winie – forma rozwiązania małżeństwa, pozwalająca na ustalenie nierównych udziałów w podziale majątku oraz uzyskanie alimentów;
 • rozwód bez orzekania o winie – najszybsza, kompromisowa forma rozwiązania małżeństwa;
 • rozwód z obcokrajowcem – na bazie prawa polskiego oraz międzynarodowego;
 • uznanie zagranicznego wyroku rozwodowego – wydanego przez państwo członkowskie Unii Europejskiej lub państwo spoza wspólnoty;
 • separacja – formalne stwierdzenie rozkładu pożycia małżeńskiego, niepowodujące jednak (póki co) rozwiązania małżeństwa.

Rozwiążemy Twój problem!

Zdrada małżonka, walka o opiekę nad dziećmi, przemoc domowa – doskonale zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest przez to przejść, ponieważ na co dzień spotykamy osoby dotknięte tymi problemami. Nasi specjaliści pomogą znaleźć Ci optymalne rozwiązanie.

Sprawdź jak
możemy Ci pomóc

  (zobacz całość)

  Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Citi Sp. z o .o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Stoczniowców 9, 30-709 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000558846, NIP: 9452184658, REGON: 361576648. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania zapytania. Podane w formularzu dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Citi moich danych osobowych w celu udzielania mi informacji o usługach i ofertach Kancelarii. Wiem że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Citi drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Kancelarii Citi, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na używanie przez Kancelarię Citi telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Administratora, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne”