Wywiad gospodarczy

Przedsiębiorcy na co dzień borykają się z różnymi problemami. Jednym z nich są nieuczciwi kontrahenci, którzy niekiedy okazują się prawdziwą plagą – nie płacą lub rozliczają się w sposób nierzetelny, nie wykonują zobowiązań na czas, nie informują o opóźnieniach. To wszystko z kolei może wpłynąć negatywnie na płynność finansową naszego Klienta. Właśnie w takiej sytuacji przedsiębiorcy potrzebują profesjonalnych pełnomocników, dla których nie jest obcy temat negocjacji i windykacji należności.

W naszej ofercie posiadamy:

 • weryfikację danych rejestrowych, teleadresowych, rodzaju i zakresu działalności, stanu majątkowego i kondycji finansowej przedsiębiorcy;
 • gromadzenie i weryfikację informacji na temat przedsiębiorcy wśród konkurencji, pracowników i kontrahentów;
 • gromadzenie i weryfikację informacji na temat powiązań osobowych i kapitałowych przedsiębiorcy;
 • weryfikację przedsiębiorcy w zakresie prowadzonych postępowań upadłościowych, niewypłacalnych i nierzetelnych zobowiązań, karalności, rejestru zastawów;
 • pomoc w sprawach naruszenia patentów, znaków towarowych, nieuczciwej konkurencji.

Współpraca z prywatnym detektywem

Działania Kancelarii wspomagamy poprzez współpracę z prywatnym detektywem. Jesteśmy dzięki temu w stanie w sposób dyskretny, ale jednocześnie niezwykle skuteczny sprawdzić czy nasz kontrahent jest rzetelny, czy konkurencja wykorzystuje nasze patenty i znaki towarowe, jaka jest sieć powiązań między przedsiębiorcami.

Dlaczego jesteśmy najlepsi?

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku usług prawniczych, ponieważ oferujemy kompleksowe usługi. Przedsiębiorcy nie muszą sięgać po pełnomocnika w zakresie negocjacji, doradcę prawnego w zakresie konstrukcji umów, prywatnego detektywa – wszystko to znajdą bowiem w jednym miejscu. Nasi specjaliści rozwiążą każdy problem. Nie wierzysz? Sprawdź sam – umów się z nami na spotkanie.

Sprawdź jak
możemy Ci pomóc

  (zobacz całość)

  Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Citi Sp. z o .o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Stoczniowców 9, 30-709 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000558846, NIP: 9452184658, REGON: 361576648. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przesyłania zapytania. Podane w formularzu dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu, prawo dostępu do danych, prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kancelarię Citi moich danych osobowych w celu udzielania mi informacji o usługach i ofertach Kancelarii. Wiem że w każdej chwili mogę wycofać zgodę.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Kancelarii Citi drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Kancelarii Citi, w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

  (zobacz całość)

  Wyrażam zgodę na używanie przez Kancelarię Citi telekomunikacyjnych urządzeń końcowych, których jestem użytkownikiem (telefon, e-mail) dla celów marketingu bezpośredniego, tj. w celu udzielenia mi informacji o dodatkowych usługach i ofertach Administratora, zgodnie z art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne”