Specjalizacje

RODO

Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z 27 kwietnia 2016 r., dotyczące ochrony danych osobowych, nazywane potocznie (RODO), obowiązujące w Polsce od maja 2018 r., nakłada na przedsiębiorców wiele nowych obowiązków. Nasi specjaliści oferują kompleksową pomoc przy opracowaniu i wdrożeniu wymaganych procedur bezpieczeństwa – doradzamy, szkolimy i przeprowadzamy niezbędne audyty.

Czytaj więcej

Wypełnianie licznych formularzy, formułowanie pism do różnych instytucji, wizyty w sądach i urzędach – wszystkie te, żmudne czynności wymagają czasu i doświadczenia. Nasza Kancelaria od lat świadczy usługi w tym zakresie. Na rynku funkcjonują setki założonych przez nas podmiotów, podbijające aktualnie świat biznesu.

Czytaj wiecej

Rejestracja i przekształcanie spółek

Obsługa prawna

Wiemy jak cenny jest czas przedsiębiorcy, dlatego świadczymy usługi, obejmujące kompleksową obsługę prawną przedsiębiorstwa. Rejestracja zmian w KRS? Sporządzanie i analiza projektów umów spółek i dokumentacji przetargowej? Negocjacja umów? Nie trać czasu – wszystkie te czynności możemy wykonać za Ciebie.

Czytaj więcej

Przedsiębiorcy niejednokrotnie stają się ofiarami nieuczciwych kontrahentów. Specjaliści, pracujący w Kancelarii, pomagają w walce z nielegalnymi procederami, dbając o interesy naszych Klientów. W ofercie znajdziesz między innymi: weryfikację danych rejestrowych i kondycji finansowej przedsiębiorcy oraz gromadzenie informacji na temat ewentualnej upadłości firmy.

Czytaj wiecej

Wywiad gospodarczy