O nas

Kancelaria Odszkodowawcza Citi – zaufaj naszym specjalistom

Zespół naszej Kancelarii Odszkodowawczej to grupa prawników, radców prawnych, a także specjalistów ds. likwidacji szkód. Nasza wiedza i bogate doświadczenie to gwarancja należytego przeprowadzania procesu likwidacji szkody, a także uzyskania odpowiednio wysokiego odszkodowania. Zespół naszych specjalistów zapewni fachową pomoc na każdym etapie procesu. Nie musisz się o nic martwić, wystarczy, że pozwolisz nam działać, a już na początku postaramy się o wypłatę zaliczki na poczet całego roszczenia, nazywaną kwotą bezsporną odszkodowania.

Z naszej strony zapewniamy Ci pełną, niezbędną pomoc i kompleksowe doradztwo. Nie pobieramy opłat przed przeprowadzeniem sprawy, a także w jej trakcie. Rozliczamy się tylko za efekt, nasze wynagrodzenie to procent od uzyskanej kwoty, która ustalana jest na samym początku współpracy. Jego wysokość zależna jest m.in. od stopnia skomplikowania sprawy, a także rozmiaru szkody.

Zajmujemy się pomocą kompleksowo. Rozpoczynając od powstania szkody do wypłaty należnych świadczeń. Zapewniamy pomoc prawną jak i techniczną. Dostarczamy do ubezpieczyciela odpowiednią dokumentacje, załatwiamy wszystkie formalności, zapewniamy auto zastępcze, polecamy solidny warsztat, a także profesjonalnych lekarzy-specjalistów.

W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu. W zakładce Kontakt znajdują się numery telefonów, a także formularz kontaktowy.

 

Kancelaria Citi Sp. z o.o. Sp.k. realizuje innowacyjny projekt dofinansowany w ramach konkursu Bon na innowacje.

Przedsięwzięcie jest współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

citi-plakat