Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

5   Samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody

6   Sporządzenie całej dokumentacji

7   Pomoc prawna

8   Pomoc techniczna

Jak wynika z niedawno przeprowadzonych badań, prawie 95% odszkodowań wypłacanych z OC jest zaniżone. Towarzystwa ubezpieczeniowe wykorzystują niewiedzę klientów, stosując wiele sztuczek, przez co zaniżają odszkodowania, które należą się poszkodowanemu. Najczęściej stosowanym trickiem przez ubezpieczyciela jest wypłacenie kwoty bezspornej, a następnie zaproponowanie zawarcia ugody na wyjątkowo niekorzystnych warunkach dla poszkodowanego. Ugoda ta uniemożliwia dochodzenia późniejszych roszczeń. Aby nie dopuścić do takiej sytuacji warto cały proces likwidacji szkody powierzyć naszej Kancelarii Odszkodowawczej. Sprawdzimy czy wszystkie kosztorysy zostały rzetelnie sporządzone, a także dopilnujemy aby wartość szkody nie była zaniżona i prezentowała realny wymiar szkody. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, bezpłatnie przeprowadzamy analizę wielkości wyliczonych odszkodowań. Płatnie przeprowadzamy analizę wielkości wyliczonych odszkodowań.

Pomoc w uzyskaniu odszkodowania od początku do końca sprawy

Zajmujemy się kompleksowo pomocą w uzyskaniu odszkodowania od momentu szkody, aż do wypłacenia należnej kwoty. Możesz liczyć na holowanie z miejsca wypadku, a także samochód zastępczy na cały okres likwidacji szkody. Już od początku współpracy z nami nie musisz się martwić o formalności. Sami skontaktujemy się z towarzystwem ubezpieczeniowym oraz dostarczymy niezbędną dokumentacje. Postaramy się, abyś już za początku otrzymał kwotę bezsporną odszkodowania. Jeżeli w wyniku wypadku nastąpił uszczerbek na zdrowiu polecimy sprawdzonych lekarzy specjalistów. Poprowadzą oni cały proces leczenia, a także wydarzą odpowiednie zaświadczenia będące podstawą do wypłaty zadośćuczynienia za szkodę osobową.

Zapewniamy zarówno pomoc prawną, jak również techniczną. Polecimy solidny warsztat, który zajmie się profesjonalną naprawą w przypadku gdy naprawa będzie przebiegała bezgotówkowo, a nie nastąpi rozliczenie kosztorysowe. Zostaną naprawione wszelkie uszkodzenia związane ze szkodą, przywracające autu całkowitą sprawność. Nasza Kancelaria Odszkodowawcza zapewni także odpowiedni samochód zastępczy na pełen okres likwidacji szkody. Dzięki współpracy z rzeczoznawcami samochodowymi zostanie sporządzony rzetelny i realny kosztorys naprawy samochodu, a w przypadku szkody całkowitej określą jego prawdziwą wartość.

Sprawy w jakich reprezentujemy klientów:

  • odszkodowania komunikacyjne (z oc, ac, powypadkowe)
  • odszkodowania osobowe (za uszczerbek na zdrowiu)
  • odszkodowania majątkowe
  • utracone dochody w związku ze szkodą

W zakładce Blog znajdziesz porady ekspertów z zakresu dochodzenia odszkodowań. Zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi tak artykułami.

Zobacz, jak możemy Tobie pomóc w uzyskaniu odszkodowania