Samochód zastępczy

Oferujemy usługi pośrednictwa wynajmu samochodów osobowych, dostawczych, busów oraz pojazdów przystosowanych do nauki jazdy. Korzystając z bazy naszego partnera możemy zaoferować szeroką gamę modeli o różnej klasie.

Samochody mogą być użytkowane na terenie Unii Europejskiej. W przypadku wyjazdu za granicę należy złożyć deklaracje podczas wynajmu. Z naszej strony zapewniona jest pomoc prawa i techniczna w czasie trwania usługi wynajmu.

Samochód może być dostarczony na wskazany adres lub odebrany osobiście w jednej z wypożyczalni pojazdów naszego partnera. Na miejscu wystarczy wypełnić niezbędne dokumenty.

AUTO ZASTĘPCZE Z OC SPRAWCY

Jeżeli ulegniesz wypadkowi komunikacyjnemu nasza Kancelaria Odszkodowawcza zapewni Ci bezpłatne auto zastępcze z oc sprawcy kolizji, niezależnie czy samochód był użytkowany prywatnie czy w ramach działalności firmy. Pojazd rozliczany jest bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym przez wypożyczalnie. Postaramy się aby samochód był w tej samej klasie co pojazd uszkodzony. Ofertę kierujemy zarówno do osób nieprowadzących działalności gospodarczej jak również przedsiębiorców.

Więcej informacji jak wygląda wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy znajdziesz w zakładce auto zastępcze z OC sprawcy

Zachęcamy także do zapoznania się z poradami ekspertów jak uzyskać auto z OC sprawcy  w zakładce Blog