Zastępczy do nauki jazdy

Jeżeli w wypadku uszkodzeniu uległ samochód służący do nauki jazdy nie musisz się martwić, że nie znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pojazdu. Nasza wypożyczalnia dysponuje autami przystosowanymi do nauki jazdy. Koszty wynajmu samochodu opłacane są z OC sprawcy wypadku. Nie musisz martwić się o formalności, rozliczamy się bezpośrednio z towarzystwem ubezpieczeniowym.

Skorzystaj z bezpłatnego pojazdu zastępczego do nauki jazdy i otrzymaj 200 zł tygodniowo w ramach programu partnerskiego – o szczegóły zapytaj naszego konsultanta.

We flocie posiadamy pojazdy zastępcze przystosowane do nauki jazdy:

Hyundai i20 – zastępczy do nauki jazdy

Toyota Yaris – zastępczy do nauki jazdy

yaris

 

 

 

 

 

Kia Rio – zastępczy do nauki jazdy

rio

Suzuki Swift – zastępczy do nauki jazdy

swift

Pojazd zastępczy przysługuje Ci, jeśli korzystanie z samochodu jest niezbędne do prowadzenia Twojej działalności, dlatego nie ma to wpływu na odszkodowanie za uszkodzony pojazd.

Pojazdy zastępcze przystosowane do nauki jazdy podstawiamy bezpłatnie na terenie województw Dolnośląskiego, Opolskiego, Łódzkiego, Śląskiego, Świętokrzyskiego, Małopolskiego, Podkarpackiego. Wszystkie nasze pojazdy są w perfekcyjnym stanie technicznym, przystosowane zgodnie z obowiązującymi przepisami do wykonywania szkolenia przyszłych kierowców w ramach działalności nauki jazdy. Niektóre pojazdy w naszej flocie są wyposażone w instalacje gazową, o szczegóły zapytaj naszego konsultanta. Organizujemy dodatkowo holowanie i na życzenie klienta całą procedurę naprawy bezgotówkowej w razie potrzeby. Bezpłatne podstawienie w określonych województwach dotyczy sytuacji, gdy pojazd do nauki jazdy jest po kolizji niejezdny, np pęknięta lampa, dziura w zderzaku. W razie wątpliwości na podstawie zdjęć jesteśmy w stanie określić czy pojazd “jest jezdny” czy jest “niejezdny” w myśl przepisów dopuszczających pojazdy do ruchu